Informatikai Csoport

Az Informatikai Csoport feladata többek között a belső informatikai üzemeltetési szolgáltatások nyújtása (hálózat- és szerverüzemetetés, szoftverek telepítése és karbantartása géptermekben, szervezeti egységeknél), alkalmazások támogatása, informatikai hálózatra és eszközállományra vonatkozó szakterületi kapcsolattartás külső partnerekkel (pl. garanciális javítások ügyintézése). Gondoskodik továbbá a prezentációs és hangosítási technika üzemképességéről, karbantartásáról, valamint alkalmi helyszíneken a szükséges eszközök telepítéséről és beüzemeléséről.

Informatikai és oktatástechnikai dokumentumok

Gombócz Antal

műszaki koordinátor

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Informatikai Csoport (L épület - Infocentrum - 1. em., informatikai iroda)
  • Telefon: +36(92)509-948 * Belső telefon: 9948

Tóth Balázs