Gazdasági és Személyügyi Iroda

A Gazdasági és Személyügyi Iroda ellátja a Zalaegerszegi Egyetemi Központ működtetéséhez kapcsolódó gazdálkodási, pénzügyi, munkaügyi adminisztrációs, valamint beszerzési feladatokat. Ennek érdekében többek között belső szolgáltatásokat nyújt és szakterületi képviseletet, kapcsolattartást biztosít a külső szolgáltatókkal.

Salamon Antal

gazdasági referens

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Személyügyi Iroda (D épület földszint 27.)
  • Telefon: +36(92)509-921 * Belső telefon: 9921

Horváth Aliz

gazdasági referens

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Gazdasági és Személyügyi Iroda (D épület, földszint 26.)
  • Telefon: +36(92)509-905 * Belső telefon: 9905

Dömők Miklósné

pénzügyi és számviteli asszisztens

Elérhetőségek:

• Szobaszám: Gazdasági és Személyügyi Iroda (D épület földszint 25.)
  • Telefon: +36(92)509-910 * Belső telefon: 9910