2024 09 24 kutatok ejszakajaKedves Olvasó!

Az előző évekhez hasonlóan könyvtárunk is részt vesz a Kutatók Éjszakáján különböző érdekes programokkal. Az Egyetemi Központ programjait idén az alábbi lehetőségekkel egészítjük ki, várva az érdeklődőket 17.00 és 20.00 között:

- Pepper robot barátunk ezúttal három új kvízjátékkal és pár új táncmozdulattal fogja várni a vendégeket.

- Akik szívesen kreatívkodnak, kipróbálhatják rajztehetségüket egy új eszközzel, A.I. formájában.

- Újra előkerül a Profi-T-Ability logisztikai társasjáték! Ha lemaradtál volna előző versenyünkről, akkor itt a lehetőség bepótolni!

- Próbáld ki az Egyetemi Központ új interaktív tábláinak egyikét és tekints be a ZEK-en folyó kutatásokba egy interaktív előadás keretében.

Ahogy azt látogatóink megszokhatták már, a programok mellett, illetve között most is lehetőség lesz egy finom tea elfogyasztására, Könyvtári Teaházunk jóvoltából.