Elkezdődött a ZEN! - Szakmai előadások a PTE-n

Elkezdődött a ZEN!

Szakmai előadásokkal kezdődött a Zalaegerszegi Egyetemi Napok (ZEN) háromnapos programsorozata. Április 15-én, hétfőn délelőtt a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Zalaegerszegi Képzési Központjának nagyelőadójában öt érdekes témájú előadással várták a hallgatókat. Dr. Császár Gabriella PhD adjunktus, a PTE ETK Zalaegerszegi Képzési Központjának igazgatója mutatta be a hallgatóknak a programra vendégelőadóként meghívott dr. Palányi Ildikót, a Pannon Egyetem Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg dékánját, aki "Hatékony időgazdálkodással a stressz ellen” címmel tartott előadást.

- Mindenkinek adhatunk jó praktikákat ahhoz, hogy hogyan tegye gondtalanabbá az életét azáltal, hogy jó időgazdálkodást folytat, amivel nem mellékesen a stressz ellen is sokat tehet – fogalmazott dr. Palányi Ildikó, aki előadásban az időgazdálkodásnak az elméleti alapjait mutatta be, majd a jó gyakorlatokat vette sorra prezentációjában.

IMG_1376-2.JPG

Fotó: Jóna István