Erasmus + pályázati felhívás

ErasmusPlus_2021_27-social_medias_HOR-higher_edu-EN_copy_copy.jpg

ERASMUS+ TANULMÁNYI ÖSZTÖNDÍJ PÁLYÁZAT

12_tipp_2020_ok.jpg
A Pannon Egyetem meghirdeti új, 2023/2024-es őszi félévre szóló Erasmus+ tanulmányi ösztöndíj pályázatát.

A tavaszi félévre első körben 2023. április 3-ig tudnak jelentkezni aktív jogviszonnyal rendelkező hallgatóink külföldi Erasmus+ részképzésre.

2023 februárjában Erasmus + tájékoztató nappal várjuk az érdeklődő hallgatóinkat!

A tájékoztató napon választ adunk a felmerült kérdésekre és nagyon sok hasznos információval igyekszünk segíteni.

A teljes pályázati felhívás ITT tekinthető meg.

KÉRDEZNI SZERETNÉK, HOL TÁJÉKOZÓDHATOK?

Konkrét kérdéseidet az adott programtípussal kapcsolatban kollégáinknak közvetlenül is felteheted emailben, vagy foglalhatsz időpontot online konzultációra is.

A pályázat összeállítása ügyében a Kari Erasmus koordinátorok is segítségedre vannak:

ERASMUS KOORDINÁTOR:

Hadászi Ágnes Melinda