Látogatás a Schneider Electric Kft. egyik zalaegerszegi telephelyén

Testközelből nyerhettek betekintést a gyártásba hallgatóink

Kedden délután a Schneider Electric Hungária Villamossági Zrt. zalaegerszegi, Hock János úti telephelyén jártak hallgatóink szakmai látogatáson.

A résztvevőket Józsa Edina, a telephely HR vezetője fogadta és tájékoztatta a gyárlátogatás részleteiről. Elsőként a cég ellátási láncvezetője tartott rövid prezentációt, bemutatva a Schneider Electric profilját. Ezt követően a gyártás területét, a termelést, az összeszerelő sorokat, az automata gépeket, a berendezéseket mutatták meg a fiataloknak rövid séta keretében, akik így testközelből ismerkedhettek meg egy sikeres cég működésének egy részével.

IMG_1001_copy.jpg

A program a Pannon Egyetem Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg által elnyert a Kulturális és Innovációs Minisztérium által támogatott ” Pannon Egyetem Zalaegerszegi egyetemi Központ Gazdálkodási Kar TDK tevékenység fejlesztése” című projekthez (NTP-HHTDK-22-0049) kapcsolódóan valósult meg.