Megkezdődtek a záróvizsgák

A héten megkezdődtek a záróvizsgák a Zalaegerszegi Egyetemi Központban

Az egyetemi évek befejező akkordja a záróvizsga sikeres teljesítése. A Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központjában ezen a héten 59 hallgató áll a vizsgabizottságok elő, hogy számot adjon tudásáról.

IMG_2607_copy_copy.jpg

Hallgatóink péntekig felsőoktatási szakképzésen, alapképzésen, valamint mesterképzésen teszik le záróvizsgájukat. A bizottságok munkájában az egyetem oktatói, valamint külsős tagként a vállalkozások és a partner intézmények vezetői vesznek részt. Bízunk abban, hogy mindenki sikeren szerepel majd, és július 14-én, a diplomaátadón együtt ünnepelhetjük a képzésünk sikerességét. – mondta dr. Palányi Ildikó, megbízott főigazgató.

A keddi napon a mechatronikai mérnök hallgatók, szerdán pedig a gazdasági szakokon és az informatikai szakon végzős hallgatók tettek záróvizsgát az Innovációs és Tudásközpontban. A záróvizsgák a csütörtöki és pénteki napon tovább folytatódnak.

IMG_2592_copy.jpg

Sok sikert kívánunk hallgatóinknak a záróvizsgákhoz!