Felvételi 2023 - Sorrendmódosítás

felveteli_2023_fejlec.jpg

KEDVES FELVÉTELIZŐ!

Szeretettel köszöntünk a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ oldalán!

Gratulálunk a sikeres érettségihez és köszönjük, hogy egyetemi tanulmányaidhoz a Zalaegerszegi Egyetemi Központot választod!

Újabb mérföldkőhöz érkeztél, hiszen kialakult a végleges felvételi pontszámod.

SORRENDMÓDOSÍTÁS

A felvételi pontszámaid tükrében most lehetőséged nyílik a jelentkezési sorrended módosítására is.

Erre az ügyintézési időszakban van lehetőséged, legkésőbb 2023. július 12-ig.

Április közepétől indult a tavaszi ügyintézési időszak azoknak, akik 2023 szeptemberében induló felsőoktatási képzésekre adták be jelentkezésüket februárban.

A jelentkezési sorrend módosítására egyetlen alkalommal van lehetőséged, méghozzá az E-felvételi felületén a Sorrendmódosítás menüpontjában.

Ne feledd, sorrendet csak egyszer módosíthatsz, és azt visszavonni nem lehet, így fontos, hogy jól dönts!

Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt!

Gyakorlati oktatás, korszerű tudás: az üzleti élet szereplőitől, sikeres vállalatok vezetőitől!

Tanulj Zalaegerszeg város szívében, egy barátságos és zöld környezetben!

VÁLASZD ELSŐ HELYEN TE IS A PE ZEK KÉPZÉSEIT!

HATÁRIDŐK

Összegyűjtöttük neked a felvételivel kapcsolatos legfontosabb határidőket és időpontokat, melyekkel a következő hónapokban még számolnod kell.

2023. június 28. - Kiküldik a jelentkezésről szóló általános tájékoztatót.

2023. július 12. - A felvételi kérelem benyújtását követően megszerzett dokumentumok benyújtásának, új adatok rögzítésének, továbbá az egyszeri sorrendmódosítás határideje.

2023. július 14. - A felvételi évében külföldi érettségi bizonyítványt és felsőfokú oklevelet szerzett jelentkezők dokumentumfeltöltési határideje.

2023. július 26. - A ponthatárok kihirdetése.

2023. augusztus 5-ig - Megkapjátok a besorolásról szóló határozatot az E-felvételiben, amiről e-mailben is értesítenek titeket.

2023. augusztus 8-ig - A felsőfokú intézmény is kiküldi a felvételt nyert hallgatóknak e-mailben vagy postai úton a felvételi határozatot.

Ellenőrizd pontjaidat a Felvi.hu pontszámító kalkulátorának segítségével.

image_processing20200511-32371-1g8mlh9_copy.pngKérdésed van? Segítünk!

Felvételivel kapcsolatos kérdésed esetén örömmel állunk rendelkezésedre!
Keresd a Tanulmányi Iroda munkatársait bátran az alábbi elérhetőségeken!

Telefon: 06 92 509-949 / 06 92 509-958