Pályaorientációs nap a Zrínyi Miklós Gimnáziumban

Január 22-én délelőtt a Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium által szervezett pályaorientációs napon vettünk részt. Elsőként dr. Palányi Ildikó, mb. főigazgató mutatta be Egyetemi Központunk képzési portfólióját, majd Decsi Péter, a Mechatronikai Képzési és Kutatási Intézet oktatója tájékoztatta a résztvevőket a műszaki képzésekről.

Dr. Joó István, a Pannon Egyetem Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg oktatási dékánhelyettese a felvételi pontszámokról és a többletpontok rendszeréről adott tájékoztatást. Jóna Rozina volt Zrínyis hallgatónk a tehetséggondozás kiemelt szerepéről és a hallgatói életről mesélt a diákoknak. Kelemen Sára, szintén egykori Zrínyis hallgatónk és Fehérné Fehér Piroska, a Marketing és Kommunikációs Iroda vezetője standunknál adott tájékoztatást az érdeklődőknek. Az előadások végén, interaktív kvízjátékunk során a legjobban teljesítő három tanulót ajándékcsomaggal jutalmaztuk.

Fotó: Lukács-Gaál Eszter