Duális Állásbörzét tartottunk

Duális Állásbörzét tartottunk duális vállalati partnereink közreműködésével

2022. március 18-án Duális Állásbörzére vártuk duális vállalati partnereinket és az érdeklődőket Innovációs és Tudásközpontunkban. Dr. Németh István főigazgató köszöntőjében kiemelte, hogy a Zalaegerszegi Egyetemi Központ számára kiemelten fontos a vállalati partnerekkel kialakított szoros kapcsolat és együttműködés.
A megnyitó után szimulált állásinterjúra került sor, ahol testközelből lehetett megtekinteni hogyan is zajlik egy kiválasztási folyamat a valóságban. Az érdeklődők kérdéseikre is választ kaphattak a cégek által képviselt standoknál.

2022_02_18_dualis_allasborze_03.JPG

2022_02_18_dualis_allasborze_04.JPG

Duális Állásbörzénken részt vevő vállalati partnereink:
ZalaZONE Ipari Park Zrt.
Creaton South-East Europe Kft.
ZALAVÍZ - Észak-Zalai Víz- és Csatornamű Zrt.
Zalaszám Informatika Kft.

A Duális Állásbörze az EFOP 3.5.1. -16 -2017 - 00016 "Innovatív megoldásokkal a gazdálkodási duális képzések fejlesztéséért" projekt támogatásával valósult meg.