Pályaorientációs napon vettünk részt Hévízen

December 15-én a Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium vendégei voltunk, ahol pályaorientációs nap keretében ismerkedhettek a diákok a Pannon Egyetem felsőoktatási portfóliójával. Forgószínpad elve alapján érkeztek az osztályok, ahol az egyik teremben a veszprémi munkatársak, a másikban a nagykanizsai és a zalaegerszegi előadók várták a fiatalokat.

Összesen hét osztálynak, zömében 9-11. évfolyamos diákoknak mutattuk be a Zalaegerszegi Egyetemi Központ képzéseit, melyet dr. Palányi Ildikó megbízott főigazgató és Nagy Lili, másodéves gazdálkodási és menedzsment alapszakos hallgatónk mutatott be a résztvevőknek. A Pannon Egyetem Nagykanizsa- Körforgásos Gazdaság Egyetemi Központ képzéseit pedig Torma-Paluska Ágnes és Tóth Bernadett kommunikációs referensek prezentálták.

Fotó: Jóna István